משלוח חינם וקוד הנחה = PCS | עם ישראל חי 3>

הסיפור שלנו

יום אחד,באמצע שנת 2020 בן קם בבוקר והחליט שנמאס לו. נמאס לו לראות משפיענים ברשתות החברתיות בתחום הגיימינג,מכל רחבי העולם, שלא באמת מבינים מה הם אומרים.

 בן, בעל ניסיון של למעלה מעשור בתחום הגיימינג והמחשבים החליט שצריך לעשות את זה, ולעשות את זה נכון !

באותו היום, בן התערב עם אחיו הקטן חן, שאם הוא פותח דף ב "טיקטוק" הוא עוקף את כמות העוקבים שלו בתוך שבוע, שאז עמדה על 1000 עוקבים.

בטח אתם שואלים את עצמיכם מה היה?! מעולה, אז תמשיכו לקרוא.

הדף שבן פתח, הועשר בעשרות סרטונים : חלקם סרטוני טיפים וייעוץ, חלקם סרטוני המלצות למוצרים מרחבי העולם - פשווט נחל הצלחה מטורפת! 

בתוך 3 ימים עקף את אחיו חן, בתוך חודש חצה את ה10,000 עוקבים, ובתוך חודשיים וקצת - הפך להיות הדף המוביל בטיקטוק ישראל בתחום הגיימינג מבחינת כמות העוקבים וכמות הלייקים המצטברת !

כיום, הדף מונה כ100,000אלף עוקבים צמודים, וכ3,000,000 לייקים מצטברים, וכל סרטון מגיע לעשרות ומאות אלפי צופים !

 

לאחר שעשרות חברות גיימינג ומחשוב פנו אל בן במטרה שיתן להם ייעוץ, יפרסם מוצרים שלהם בבלעדיות - בן סירב בנימוס, מכיוון שהוא תומך אך ורק במוצרים שהוא מאמין בהם, ולא בשום מוצר ממטרות מסחריות.

ומכאן נולד הרעיון, החזון של אחרית הימים - "האתר". אתר אחד, שישלב את כל המוצרים שאנחנו מאמינים בהם: באיכות הכי טובה, במחירים הטובים ביותר והכי חשוב מהכל - בשירות מכל הלב.

האתר נפתח בראשית ינואר 2021, עם צוות של תותחים, ונחל הצלחה מסחררת: מאות ואלפי הזמנות בתוך מספר חודשים בלבד! הסכמים וחוזים עם היבואנים הרשמיים בישראל של חברות הגיימינג הגדולות בעולם :

RAZER, STEELSERIES,  FIFINE, ועוד המון.

שברנו כל תקרת זכוכית אפשרית ! וזוהי רק ההתחלה..

אז כדאי לכם להמשיך לעקוב.. כי רק השמיים הם הגבול, וגם לשם נגיע.

 צוות אתר BenKeePcs